Nie tylko profesory, tak naprawdę, idą na tory...
- 20 sty 2023
- 2 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 20 cze
"I niejeden odwrócił się od życia by przy jednym źródle nie pić z brudnymi poganiaczami wielbłądów":
Czy mózg ludzki wyewoluował w zbyt przerośniętą formę i ona go zgubi (cywilizacja zje się sama i będzie Armagedon). Chodzi mi o to, że człowiek jako gatunek nie dorósł moralnie do używania tego daru ewolucji zwanym mózgiem. Dlatego mówię w wideo iż przypominają bardziej egzaltowane zwierzęta, które tylko biorą niszcząc także własny gatunek. Chodzi przede wszystkim o władców, oni tylko biorą i niszczą innych przedstawicieli homo. Mózg jawi się czasem jak czarna dziura w rzeczywistości wręcz. Przykładowo, gdy ludzie wymyślają tortury, ludobójstwa, wyzysk ludzi i zwierząt pod wszelakimi formami nie do pomyślenia... Zaraz, zaraz nie do pomyślenia...?
A może nadwrażliwy mózg profesorski to zbyt ciężkie jarzmo, jak przerośnięte poroże pierwotnego jelenia, które doprowadziło do jego wymarcia... Czy zatem profesory umierają na profesorstwo? Może profesory wymrą pierwsi... Reszta ludzkości z głupoty. Ja jeszcze nie zdecydowałem na co mam umrzeć. W ogóle uprawiam sztukę umierania w tępie 0 na godzinę. Będąc urodzonym w głupim świecie, chciałoby się chociaż mądrze umrzeć.
Cóż, zwierzęta nie mają egzystencjalnych rozterek... Choć nauczono goryla, że umrze pokazując zdjęcia urodzonych i zmarłych małp. W skrócie goryl ów odpowiedział na to w języku migowym, że życie to okrutny żart-drwina. Ja miałem tak samo jako 3 letnie dziecko (notabene mówi się, że goryl ma zdolności intelektualne porównywalne z 3 letnim dzieckiem). Tak! Człowiek to najbardziej cierpiące ze wszystkich zwierząt, przynajmniej zdolne do największego cierpienia (dlatego też najbardziej podnieca ludzi torturowanie właśnie ludzi... Gdyż człowiek to też najokrutniejsze zwierzę, pomyśl o obozach koncentracyjnych... i gdyby bóg istniał to też musiałby by być okrutny... Tak często jestem manicheistą i antynatalistą z racji tego, że lepiej się nie rodzić, gdyż to niesie ze sobą zbyt dużo cierpienia). Trzeba umieć się i do takich rzeczy przyznawać.






Komentarze