Ludzie podobnie jak inne zwierzęta (udomowione... przez cywilizację), właściwie wszystkie formy życia, są zaprogramowani na rozmnażanie, pożeranie i później umieranie (jeśli nie wiesz o co chodzi, a możesz nie wiedzieć: patrz "przypowieść": "O kosmosie (chaosie) i ewolucji"). Nie ma w tym, żadnego bożego planu, gdyż jest to straszny Przypadek, że tak działa wszelkie życie i ludzi jest za wielu na Ziemi. Tak oto ludzi jest zbyt wielu w dzisiejszych czasach i to ich zgubi jakby